Yhteystiedot

Hallitus

Toni Romppanen
Puheenjohtaja
0400 285 221
toni.romppanen@gmail.com

Jarno Korolainen
Varapuheenjohtaja, nuorisovastaava
0400 719 140
jarno.korolainen@pisla.fi

Pikka Juvonen
Sihteeri
040 532 1264
pikka.juvonen@royalcanin.com

Sirpa Kananen
Rahastonhoitaja, MMA valtuuston jäsen
0500 673 082
sirpa.kananen@saarioinen.fi

Susanna Kuohula
Tiedottaja
045 898 7769
colouroutsidethelinesblogi@gmail.com

Risto Pesonen
Seniorivastaava
040 524 4383

risto.pesonen@power.fi

Heikki Penttinen
Tahkon ja Mattilanvaraukset sekä laskutus, liikunta- ja urheiluvastaava
040 727 3868
heikki.penttinen@orkla.fi

Lea Sutinen
Tapahtumavastaava
044 712 9465
leasutinen@gmail.com

Minna Tillonen
Koulutusvastaava
050 409 7873
minna.tillonen@bbraun.com

Miika Huuskonen

Kesäkoti Mattilan isäntä
0500 276 889
mpj.huuskonen@gmail.com

Mika Luukkonen
Hallituksen varajäsen
0400 635 025
mika.luukkonen@hotmail.com

Jouni Salminen 
Hallituksen varajäsen
040 821 8898
jsalminen3@gmail.com

Jyrki Riekkinen
Hallituksen varajäsen
040 130 4410
riekkinenjyrki@gmail.com

Heikki Riekkinen
Seniorikillan oltermanni
050 373 0004
heikki.riekkinen@korpijarvipalvelut.fi