Yhteystiedot

Hallitus

Jarno Korolainen
Puheenjohtaja, liikunta- ja urheiluvastaava
0400 719 140
jarno.korolainen@pisla.fi

Toni Romppanen
Varapuheenjohtaja, koulutus- ja nuorisovastaava
0400 285 221
toni.romppanen@gmail.com

Minna Tillonen
Sihteeri
050 409 7873
minna.tillonen@bbraun.com

Sirpa Kananen
Rahastonhoitaja, MMA valtuuston jäsen
0500 673 082
sirpa.kananen@saarioinen.fi

Jyrki Riekkinen
Tiedottaja, Akava Pohjois-Savon maakuntaverkoston puheenjohtaja
040 130 4410
riekkinenjyrki@gmail.com

Mika Luukkonen
Seniorivastaava
0400 635 025
mika.luukkonen@hotmail.com

Heikki Penttinen
Tahkon varaukset ja laskutus, kiinteistövastaava
040 727 3868
heikki.penttinen@orkla.fi

Lea Sutinen
Tapahtumavastaava
044 712 9465
lea.sutinen@gmail.com

Merja Syrjänen
044 222 5512
ml.syrjanen@gmail.com

Pikka Juvonen
040 532 1262
pikka.juvonen@royalcanin.com

Mika Kajan
Hallituksen varajäsen
040 351 6881
mika@kajan.fi

Johanna Tikanoja-Pyöriä 
Hallituksen varajäsen
040 760 3469
johanna.tikanoja@gmail.com

Jouni Salminen
Hallituksen varajäsen
040 821 8898
jsalminen3@gmail.com

Heikki Riekkinen
Seniorikillan oltermanni
050 373 0004
heikki.riekkinen@korpijarvipalvelut.fi